Barva roku 2024, která vás zahřeje.

Barva roku 2024, která vás zahřeje.

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 zdroj: https://www.pantone.com/

 

Pantene Color k novému roku vybral novou barvu, která má odrážet náladu, trendy a inspiraci pro nadcházející rok. Pro tento rok se zvolil jemný a teplý odstín broskvové, který se jmenuje Peach Fuzz.

 

Jaký je význam této barvy a jak ji zařadit do vašeho života?

Peach Fuzz je barva, která má evokovat pocit péče, spolupráce a harmonie. Je to barva, která má být symbolem přirozené krásy, lehkosti a optimismu. Tento odstín má také propojit naše smysly - zrak, hmat, čich a chuť - a přinést nám radost a pohodu.

Peach Fuzz je barva, která se hodí k různým příležitostem, stylům a prostředím. Můžete ji použít jako doplněk, nebo jako dominantní prvek. Můžete ji kombinovat s jinými barvami, nebo ji nechat vyniknout samotnou. Můžete ji zařadit do vašeho šatníku, nebo do vašeho interiéru. Můžete ji nosit, nebo ji dávat jako dárek.

 

Jak využít Peach Fuzz v interiérovém designu?

V interiérovém designu je Peach Fuzz barva, která dodá vašemu domovu útulnost, svěžest a radost. Můžete ji použít jako barvu stěn, nábytku, polštářů, dek, ložního povlečení, záclon, nebo jako dekoraci, jako jsou květiny, svíčky, nebo obrazy. Peach Fuzz se dobře hodí k dřevu, kovu, sklu, nebo keramice, ale také k textiliím, jako je bavlna, len, nebo vlna. Pokud chcete vytvořit harmonii, můžete ji zkombinovat s jinými broskvovými odstíny, nebo s podobnými barvami, jako je oranžová, růžová, nebo červená. Pokud chcete vytvořit dynamiku, můžete ji zkombinovat s kontrastními barvami, jako je zelená, modrá, nebo fialová.

 

Peach Fuzz je barva, která vás zahřeje, potěší a inspiruje. Je to barva, která vám přinese nové možnosti, radosti a štěstí. Je to barva, která vám bude slušet, ať už jste, kdo jste. Je to barva, kterou si zamilujete.

 

Vybavte svůj domov barvou roku ložním povlečením z naší e-shopové nabídky. Nechte se inspirovat …

 

Autor: Karolína, tým výprodejskladu.eu

15.1.2024

 

Zasílání novinek na e-mail
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlašte se k odběru novinek
Zasílat
© 2024 HW LOGISTIC s.r.o., salado.cz - Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky