SALADO   Koření vašeho domova                                                                       SLEVA 15% na celý nákup s kódem 15S1

Přivítejte jaro se vší parádou.

Přivítejte jaro se vší parádou.

Jaro je opět tu a přineslo s sebou spoustu pozitivní energie, dobré nálady a taky kromě slunečních paprsků i delší dny. Vpusťte jaro i do svých domovů. My Vám ukážeme jak.

                                                    

Lpíte na krásném designu a rádi ladíte ložnici dle ročního období? Tak jste tu správně. V tomto článku můžete načerpat inspiraci při představení našich nových vzorů povlečení a nového materiálu mikroflanel.

 

A jaké je ideální povlečení na jaro? No přece to poseté květinami a svěžími barvami, přesvědčte se sami.

Mezi nově naskladněné vzory patří povlečení z kategorie Exclusive nebo povlečení mikrosatén Exclusive. Toto povlečení má velké plus a to, že je oboustranné. Je vyrobené ze 100% macerované bavlny RENFORCÉ. Je to špičkový materiál, který se vyznačuje svou jemností, pevností a minimální mačkavostí.

  

 

Jako další tu máme Vámi velmi oblíbené materiály a to je Bavlna PLUS a Mikrosatén.

 

Tyto nové vzory se hodí do jarního období, kdy Vám krásně rozzáří Vaši ložnici.

 

Bavlna PLUS se vyznačuje svou výbornou savostí a prodyšností. Lehká příměs mikrovlákna zaručuje jemnost a stálobarevnost materiálu. Povlečení z mikrosaténu si zamilujete pro jeho skvělé vlastnosti. Vyniká svou jemností a také připomíná hedvábí. Je nemačkavé, tudíž se nemusí žehlit, dále je také odolné a rychleschnoucí.

  

 

A co je vlastně ten MIKROFLANEL?

Povlečení je vyrobené z mikroflanelu (100% polyesteru), který se vyznačuje krátkými a hustými vlákny, které jsou nakonec počesány, a tím vznikne jemňoučký krátký chloupek. Materiál je heboučký, hřejivý a má výborné termoregulační vlastnosti. Pohlcuje 5x více vlhkosti než bavlna a zároveň ji rychle odpařuje. Je rychleschnoucí a nemačkavý, tudíž se nemusí žehlit. Nepouští chlupy a nevytváří žmolky.

 

Chcete usínat v moderním a pohodlném povlečení? Vyzkoušejte to naše. Věříme, že budete spokojení a nové vzory si rychle zamilujete.

 

Autor: Karolína, tým salado.cz

29.3.2023

 

 

 

 

 

Zasílání novinek na e-mail
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlašte se k odběru novinek
Zasílat
© 2024 HW LOGISTIC s.r.o., salado.cz - Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky