SALADO   Koření vašeho domova                                                                       SLEVA 15% na celý nákup s kódem 15S1

Je na čase povléknout mikroplyš! Aneb – chladné večery jsou zpět.

Je na čase povléknout mikroplyš! Aneb – chladné večery jsou zpět.

 

Podzim je tu! Chladné rána a večery, opadané listí, to značí příchod podzimu. Procházky v teplých večerech už jsou bohužel minulostí. Nyní musíme vynést teplejší oblečení nebo také teplejší povlečení ..

 

Co takhle mikroplyšové povlečení?

Tento krásný a moderní materiál si získal svou oblibu především v chladných místnostech. Mikroplyš je charakteristický pro své přednosti. Společně se podíváme, jaké přednosti to jsou.

 1. Hebkost
 2. Jemnost
 3. Měkkost
 4. Příjemný na dotek
 5. Termoregulační vlastnosti
 6. Nestudí
 7. Rychle zahřeje
 8. Rychleschnoucí
 9. Nemačkavé
 10. Nemusí se žehlit
 11. Vhodné pro alergiky

Zaujali Vás všechny tyto přednosti? Tak neváhejte a vyzkoušejte. Náš e-shop momentálně nabízí pestrou škálu nových vzorů, jak veselých, tak i zimních a vánočních.

 (vzor Severka)

A aby jste byli opravdu v teplíčku, máme pro Vás v nabídce ještě mikroplyšová prostěradla. Tyto prostěradla se vyznačují stejnými vlastnostmi jako povlečení. Vybírat můžete z veselých barev a ze dvou rozměrů dle Vaší matrace.

 (vzor Gardena)

 (vzor Palmer)

Pokládáte si otázku, zda je mikroplyš vhodný do dětské postýlky? Určitě ano – pokud se Vaše dítko mazlí před usnutím s plyšákem, tak od teď mu bude stačit naše mikroplyšové povlečení.

Pozor si ale dejte na to, pokud Vaše dítě (nejen dítě, ale i vy) trpí na ekzémy. Mikrovlákno má totiž větší tendenci méně dýchat ne jako klasická bavlna.

 

Autor: Karolína, tým salado.cz

22.09.2022

Zasílání novinek na e-mail
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlašte se k odběru novinek
Zasílat
© 2024 HW LOGISTIC s.r.o., salado.cz - Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky