SALADO   Koření vašeho domova                                                                       SLEVA 15% na celý nákup s kódem 15S1

Povlečení v modré a tyrkysové barvě je trendy.

Povlečení v modré a tyrkysové barvě je trendy.

Modrá a tyrkysová jsou barvy, které se nacházejí na chladné straně barevného kruhu, což znamená, že mají uklidňující a relaxační účinek. Modrá je barva nebe a moře, která symbolizuje klid, důvěru a loajalitu. Tyrkysová je barva, která má v sobě osvěžující nádech letního moře, zatímco tmavší odstíny dodávají živé sofistikovanosti. Tyrkysová je také barva, která je spojována s léčením, duchovností a ochranou.

Jsou to barvy, které se hodí do ložnice, protože pomáhají uvolnit napětí, zklidnit mysl a usnout lépe. Pokud hledáte povlečení v modré a tyrkysové barvě, máme pro vás několik tipů, jak si ho vybrat a sladit.

 

U nás si můžete povlečení v modré a tyrkysové barvě vybrat v různých vzorech, jako jsou například květiny, geometrické tvary, abstrakce, mandaly nebo hvězdy. Tudíž si můžete svůj vzor vybrat dle svého vkusu.

 

Vybírat můžete z bavlněného povlečení, které je přírodní, prodyšné a savé, ze saténu, který je lesklý, hladký a luxusní, z mikroplyše a flanelu, který je jemný, hebký a hřejivý nebo také z mikrovlákna, který je odolný, trvanlivý a antibakteriální.

 

Nevíte k jakým barvám ateliéru sladit povlečení v modré nebo tyrkysové barvě?

Modrá a tyrkysová se hodí k jiným chladným a tmavým barvám, jako jsou fialová, šeřík, levandule, tmavě modrá, tmavě zelená nebo šedá. Tyto barvy dodají vašemu interiéru hloubku, tajemnost a sofistikovanost.

Nebo se také dají kombinovat s výraznými a živými barvami, jako jsou červená, růžová, oranžová, žlutá, zelená nebo korálová. Tyto barvy dodávají energii, radost a dynamiku.

 

Věříme, že vás naše nabídka nadchne a vy si vyberete svoje nové povlečení, ve kterém budete mít ty nejkrásnější sny.

 

Autor: Karolína, tým výprodejskladu.eu

8.1.2024

 

 

Zasílání novinek na e-mail
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlašte se k odběru novinek
Zasílat
© 2024 HW LOGISTIC s.r.o., salado.cz - Všechna práva vyhrazenaZačátek stránky